Політолог: Україну намагаються підготувати до якогось дуже болючого компромісу


Кучма свого часу підписав дуже погану угоду з РФ: досвід у екс-президента великий, але негативний. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог, історик і публіцист Олександр Палій. Об этом сообщает corrupcia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Коментуючи інформацію про відсторонення Романа Безсмертного з посади в Тристоронній контактній групі (ТКГ), наш співрозмовник зазначає наступне: «Зараз Офіс Зеленського сказав, що Кучма формує нову команду переговорну. Якщо це справді так, то варто зазначити, що Кучма свого часу підписав дуже погану угоду з РФ по Азовському морю і Кучма був причетний до ядерного роззброєння. Тому досвід у Кучми великий, але негативний».

На думку експерта, Україну готують до «якогось дуже болючого компромісу», дуже складного і небезпечного.

«Я думаю, що компроміс — це одна річ, а зрада — це зовсім інше. Головне, щоб не було зради, тому що так, як відбувалось ядерне роззброєння України в 1994-1997 роках за часів Кучми, і те, як Україна підписала угоду по Азовському морю, яка фактично повністю суперечить міжнародному праву і була надзвичайно шкідливою для України, таких угод нам не треба, тому що значною мірою у нас через ті угоди почалася війна», — резюмував Олександр Палій.


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/506313-politolog-ukrainu-namagayutsya-pidgotuvati-do-yakogos-duzhe-bolyuchogo-kompromisu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя