Для порятунку життя маленького волинянина потрібно $72 тис.


Волинянка Ольга Роїк більше 4 років бореться за життя свого сина. Дитина з перших місяців життя перенесла операцію, пересадку печінки. Зараз родина просить усіх небайдужих допомогти зібрати кошти на операцію в Китаї – потрібно 72 тисячі доларів, пише БУГ.

Перші проблеми у Ромчика помітили в перший місяць його життя, тоді лікарі сповістили батьків, що в печінці відсутні протоки, що призводить до її церозу.

Хлопчик більше чотирьох років бореться за своє життя. Позаду в Ромчика пересадка печінки, зупинка серця на 10 хвилин, набряк мозку, кома, крововилив. Слова лікарів: дитина не зможе сама дихати, ковтати, та й взагалі не давали шансів на довге життя.

«Життя синочка — це з самого народження боротьба. В 3 місяці операція. В 11 місяців пересадка печінки за кордоном, на яку нам збирала вся Україна, і не тільки... Кома два тижні, зупинка серця на 10 хв. Вирок — дитина не житиме.

Через рік в Україні температура 40 — крововилив. Операція на голові. Лікарі казали не перенесе операції – переніс. Зараз є зміни хоч і маленькі, але є. Синочок сам почав дихати, зняли трахеостому з шиї. Почав їсти мелену їжу. Медики зняли гастростому. Ми раз в два місяці проходимо реабілітацію в Львові, невролога, ЕЕГ, МРТ і ще багато іншого. Ідуть немалі кошти.

Я дізналася про хорошу клініку в Китаї, яка лікує уражений мозок. Бачила діток з великими результатами. Дехто сказав перше слово мама. Це єдиний наш шанс покращити стан дитини. Тому, що ми зможемо зробити операцію в Варшаві по закриттю брюшної стінки (зашиття м’язів живота), яку зашивають рік після пересадки печінки. А так, як Ромчик переніс зупинку серця на 10 хв. Він не перенесе операцію, яка триває 6 годин.

Тому в нас один шанс на клініку в Китаї, бо таких клінік немає в Україні. За весь курс потрібно 72 тисячі доларів. Це не підйомна сума для нас. Тому звертаємося до всіх по допомогу», – зазначає мама хлопчика.

Допоможемо Ромі і далі дивувати лікарів та радувати маму досягненнями. Реквізити для надання допомоги: 5168 7573 9487 3857 Роїк Ольга (мама).

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dlia-poriatunku-zhyttia-malenkoho-volynianyna-potribno-72-tys/” Об этом сообщает maidan-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя