Двоє дітей отруїлись чадним газом на Львівщині

6 жовтня о 22:50 у с. Загірне Стрийського району, отруїлись, ймовірно, чадним газом двоє дітей. Про це Гал-інфо повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.Дітей 2012 та 2016 року народження у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у Стрийську ЦРЛ. Об этом сообщает tp0462.in.ua со ссылкой на СМИ.


Обставини події встановлюються.


Увага!


Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення — поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.


У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:


  • у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
  • у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
  • не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_dvoie_ditey_otruilys_chadnym_gazom_327796.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя